Жіночі зимові повсякденні черевики Rieker
3 410 грн
4 950 грн
(−39%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
3 010 грн
|
Код товару: |
013898 |
|
Колір: |
чорний |
|
Матеріал: |
екошкіра, текстиль |
Стильні жіночі повсякденні черевики Rieker стануть ідеальним вибором для зимового сезону. Модель виконана з високоякісних матеріалів та оснащена підошвою з міцної термогуми, що забезпечує відмінне зчеплення з поверхнею та надійний захист від холоду. Зручна шнурівка дозволяє комфортно зафіксувати стопу, а м'яка обробка халяви надає образу завершеності та додаткового затишку.
Виберіть розмір
| Фасон: | Повсякденні черевики |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | спортивний |
| Колір: | чорний |
| Колір виробника: | schwarz/anthrazit |
| Матеріал підошви: | ТПГ (термопластична гума) |
| Каблук, підошва: | спортивна підошва, 3.4 см |
| Товщина платформи: | підошва 2.0 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 14.0 см |
| Повнота взуття: | Дуже комфортна G+ (7, 5) |
| Застібка: | шнурівка |
| Зовнішній матеріал: | екошкіра, текстиль |
| Назва матеріалу: | Waiho/Knit |
| Склад: | 86,62% - екошкіра; 13,38% - текстиль |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 233 227-233 37 239 234-239 38 246 240-246 39 253 247-253 40 259 254-259 41 266 260-266 42 273 267-273 43 280 274-279 |
| Внутрішній матеріал: | штучне хутро, знімна велюрова устілка |
| Особливості: | мембрана |
| Артикул: | M9610-00 |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | Марокко |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net