Жіночі зимові повсякденні черевики Rieker
3 410 грн
4 635 грн
(−35%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
3 010 грн
|
Код товару: |
013904 |
|
Колір: |
бежевий |
|
Матеріал: |
екошкіра |
Стильні жіночі зимові черевики Rieker стануть ідеальним доповненням вашого гардеробу в холодну пору року. Модель виконана з якісних матеріалів в універсальному бежевому кольорі. Практична підошва з термогуми забезпечує відмінне зчеплення з поверхнею та надійний захист від промерзання. Зручна комбінація шнурівки та блискавки дозволяє легко надягати та знімати взуття, забезпечуючи комфортну фіксацію стопи на весь день.
| Фасон: | Повсякденні черевики |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | бежевий |
| Колір виробника: | muschel/schwarz |
| Матеріал підошви: | ТПГ (термопластична гума) |
| Каблук, підошва: | каблук низький,платформа, 4.4 см |
| Товщина платформи: | підошва 2.5 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 21.0 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | шнурівка, дві блискавки |
| Зовнішній матеріал: | екошкіра |
| Назва матеріалу: | Almada/Nabukino |
| Склад: | 100% - екошкіра |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 233 227-233 37 239 234-239 38 246 240-246 39 253 247-253 40 259 254-259 41 266 260-266 42 273 267-273 43 280 274-279 |
| Внутрішній матеріал: | натуральна овеча вовна, велюрова устілка |
| Артикул: | Z1152-60 |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | Туніс |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net