Жіночі демісезонні ботильйони Larsena
1 995 грн
3 790 грн
(−68%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
1 216 грн
|
Код товару: |
056409 |
|
Колір: |
синій |
|
Матеріал: |
натуральна шкіра |
Стильні жіночі демісезонні ботильйони темно-синього кольору виконані в лаконічному дизайні, доповненому елементами декоративної перфорації, характерної для стилю броги. Модель відрізняється зручною еластичною вставкою з боків, що забезпечує легкість надягання та комфортну посадку по нозі. Якісні матеріали верху гарантують довговічність, а стійкий низький каблук робить їх ідеальним варіантом для повсякденного носіння в мінливу погоду навесні та восени.
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (098) 098-17-15 |
36 |
| Фасон: | Ботильйони |
| Сезон: | демісезон |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | синій |
| Каблук, підошва: | каблук низький, 3.0 см |
| Товщина платформи: | підошва 2.0 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 18.5 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | без застібки |
| Зовнішній матеріал: | натуральна шкіра |
| Внутрішній матеріал: | байка, байкова устілка |
| Артикул: | 10249 |
| Країна бренду: | Україна |
| Країна виробник: | Україна |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net