Жіночі демісезонні ботильйони Joulie Collection
3 620 грн
4 730 грн
(−23%)
|
Код товару: |
056276 |
|
Колір: |
чорний |
|
Матеріал: |
натуральна замша |
Joulie Collection - модель №056276 - інтернет-магазин mir-obuvi.com
Виберіть розмір
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (050) 59-817-15 |
36 |
| Фасон: | Ботильйони |
| Сезон: | демісезон |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | чорний |
| Колір виробника: | black |
| Каблук, підошва: | каблук середній, 5.5 см |
| Товщина платформи: | підошва 2.5 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 23.0 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | блискавка |
| Зовнішній матеріал: | натуральна замша |
| Внутрішній матеріал: | байка, байкова устілка |
| Артикул: | 370 |
| Країна бренду: | Україна |
| Країна виробник: | Україна |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net