Жіночі зимові уггі Alita
1 920 грн
3 405 грн
(−61%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
1 316 грн
|
Код товару: |
011373 |
|
Колір: |
сірий |
|
Матеріал: |
натуральна шкіра, натуральна замша |
Alita - модель №011373 - інтернет-магазин mir-obuvi.com
Виберіть розмір
| Фасон: | Уггі |
| Сезон: | зима |
| Колір: | сірий |
| Каблук, підошва: | плоска підошва, 2.0 см |
| Товщина платформи: | підошва 2.0 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 19.0 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | шнурівка ззаду |
| Зовнішній матеріал: | натуральна шкіра, натуральна замша |
| Внутрішній матеріал: | хутро натуральне (цигейка) |
| Артикул: | GEZB91961 |
| Країна бренду: | Україна |
| Країна виробник: | Україна |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net