Жіночі зимові напівчоботи Selesta
1 820 грн
3 215 грн
(−58%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
1 336 грн
|
Код товару: |
011535 |
|
Колір: |
білий |
|
Матеріал: |
натуральна шкіра |
Selesta - модель №011535 - інтернет-магазин mir-obuvi.com
Виберіть розмір
| Фасон: | Напівчоботи |
| Сезон: | зима |
| Колір: | білий |
| Каблук, підошва: | платформа, 4.0 см |
| Товщина платформи: | підошва 3.0 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 25.0 см |
| Охоплення халяви: | обхват гомілки 37.0 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | без застібки |
| Зовнішній матеріал: | натуральна шкіра |
| Внутрішній матеріал: | штучне хутро |
| Артикул: | B2368-2S |
| Країна бренду: | Україна |
| Країна виробник: | Україна |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net