Жіночі зимові чоботи Baskvina
1 850 грн
7 975 грн
(−81%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
1 500 грн
|
Код товару: |
012567 |
|
Колір: |
чорний |
|
Матеріал: |
натуральна шкіра |
Увага! Нове взуття за ексклюзивно низькою ціною.
Деякі пари можуть бути вітринними або без оригінальної упаковки, але обов'язково в коробці. Уточнюйте деталі.
Можлива також післяплата за товар при отриманні, але потрібна мінімальна передоплата, лише 100грн.
Доставку оплачує покупець при отриманні.
Виберіть розмір
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (098) 098-17-15 |
36 |
| Фасон: | Чоботи |
| Сезон: | зима |
| Колір: | чорний |
| Каблук, підошва: | каблук середній, 6.0 см |
| Товщина платформи: | підошва 1.0 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 44.0 см |
| Охоплення халяви: | обхват гомілки 34.0 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | блискавка |
| Зовнішній матеріал: | натуральна шкіра |
| Внутрішній матеріал: | єврохутро (натуральна цигейка) |
| Артикул: | A315-A111F |
| Країна бренду: | Китай |
| Країна виробник: | Китай |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net