Жіночі зимові повсякденні черевики Keddo
2 500 грн
3 820 грн
(−45%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
2 100 грн
|
Код товару: |
013738 |
|
Колір: |
чорний |
|
Матеріал: |
екошкіра |
Стильні жіночі зимові черевики від бренду Keddo стануть ідеальним вибором для вашого повсякденного гардероба. Модель виконана з якісних матеріалів з надійною підошвою з ТЕП, яка забезпечує відмінне зчеплення з поверхнею та стійкість до низьких температур. Оригінальний дизайн зі шнурівкою та декоративними пряжками надає взуттю сучасного та виразного вигляду, підкреслюючи індивідуальність вашого образу в холодну пору року.
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (098) 098-17-15 |
36, 37, 38 |
| Фасон: | Повсякденні черевики |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | чорний |
| Колір виробника: | black |
| Матеріал підошви: | ТЕП (термоеластопласт) |
| Каблук, підошва: | каблук низький,платформа, 5.0 см |
| Товщина платформи: | підошва 3.5 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 25.0 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | шнурівка, блискавка |
| Зовнішній матеріал: | екошкіра |
| Назва матеріалу: | faux leather |
| Внутрішній матеріал: | натуральна овеча вовна, знімна вовняна устілка |
| Артикул: | 838111-08-01W |
| Країна бренду: | Англія |
| Країна виробник: | Китай |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net