Жіночі зимові повсякденні черевики Keddo
2 500 грн
3 820 грн
(−45%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
2 100 грн
|
Код товару: |
013739 |
|
Колір: |
бежевий |
|
Матеріал: |
екошкіра |
Стильні жіночі зимові черевики від бренду Keddo стануть ідеальним доповненням вашого гардероба. Модель виконана в лаконічному бежевому кольорі та доповнена декоративними елементами: ремінцем із пряжкою та карабіном. Міцна підошва з ТЕП забезпечує відмінну амортизацію та стійкість до ковзання, що особливо важливо у зимовий період. Зручна шнурівка дозволяє ідеально зафіксувати взуття по нозі, забезпечуючи комфорт протягом усього дня.
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (098) 098-17-15 |
37, 38 |
| Фасон: | Повсякденні черевики |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | бежевий |
| Колір виробника: | light beige |
| Матеріал підошви: | ТЕП (термоеластопласт) |
| Каблук, підошва: | каблук низький,платформа, 5.0 см |
| Товщина платформи: | підошва 3.5 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 25.0 см |
| Повнота взуття: | Комфортна G (7) |
| Застібка: | шнурівка, блискавка |
| Зовнішній матеріал: | екошкіра |
| Назва матеріалу: | faux leather |
| Внутрішній матеріал: | натуральна овеча вовна, знімна вовняна устілка |
| Артикул: | 838111-08-05W |
| Країна бренду: | Англія |
| Країна виробник: | Китай |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net