Жіночі зимові повсякденні черевики Rieker
3 090 грн
4 200 грн
(−36%)
Акційна ціна за промокодом: SALE
2 690 грн
|
Код товару: |
013860 |
|
Колір: |
жовтий |
|
Матеріал: |
екошкіра |
Стильні жіночі повсякденні черевики від бренду Rieker стануть ідеальним вибором для холодної пори року. Модель виконана в яскравому жовтому кольорі, який чудово доповнить ваш образ. Легка та зносостійка підошва з поліуретану забезпечує відмінну амортизацію та комфорт під час тривалої ходьби. Шнурівка дозволяє надійно зафіксувати взуття на нозі, забезпечуючи ідеальну посадку.
Виберіть розмір
| Склад м.Дніпро тільки онлайн замовлення графік роботи з 10:00 до 20:00 (050) 59-817-15 |
37, 38 |
| Фасон: | Повсякденні черевики |
| Сезон: | зима |
| Стиль: | повсякденний |
| Колір: | жовтий |
| Колір виробника: | honig/nuss |
| Матеріал підошви: | ПУ (поліуретан) |
| Каблук, підошва: | спортивна підошва, 3.4 см |
| Товщина платформи: | підошва 2.0 см |
| Висота взуття: | висота з каблуком 11.0 см |
| Повнота взуття: | Середня F+ (6, 5) |
| Застібка: | шнурівка |
| Зовнішній матеріал: | екошкіра |
| Назва матеріалу: | Morelia/Bogota |
| Склад: | 100% - екошкіра |
| Розмірна сітка: | Розмір Устілка(мм) Стопа(мм) 36 233 227-233 37 239 234-239 38 246 240-246 39 253 247-253 40 259 254-259 41 266 260-266 42 273 267-273 43 280 274-279 |
| Внутрішній матеріал: | утеплена підкладка, устілка велюр + повсть |
| Особливості: | прошивка |
| Артикул: | 51510-68 |
| Країна бренду: | Німеччина |
| Країна виробник: | Туніс |
* Усі числові параметри та фотографія взуття 38 розміру
- Таблиця розмірів
- Параметри моделі
+38 (050) 59-817-15
+38 (098) 09-817-15
Подзвонити на Viber
Подзвонити на WhatsApp
Подзвонити на Telegram
mir-obuvi@ukr.net